








3 899 ₴

💳 Цей стіл можна придбати в РОЗСТРОЧКУ від ПриватБанку (сума покупки розподіляється на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ)
Розкладний кухонний стіл «Dinner» — це практичне рішення для сучасного дому. Він легко пристосовується до ваших потреб: компактний у повсякденному житті та просторий, коли приходять гості. Ідеально підходить як для кухні, так і для обідньої зони.
Стіл «Dinner» створений для щоденного використання:
Мінімалістичний стиль та продумані деталі дозволяють столу гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр.
Доступні відтінки:
👉 Підберіть до столу ідеальні стільці в нашій добірці кухонних стільців — створіть гармонійний кухонний комплект. https://nasha-shafa.kiev.ua/ua/g144212530-kuhonnye-stulya
Компактний у складеному вигляді та функціональний у розкладеному — «Dinner» легко збільшує площу стільниці майже вдвічі. Це дозволяє з комфортом розмістити до 4 осіб та створити затишну атмосферу для спілкування.
Обираючи стіл «Dinner», ви отримуєте стильні, функціональні та надійні меблі, які прослужать довгі роки і стануть центром затишку у вашому домі.
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка та збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть із вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Вага | 26 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |