







6 399 ₴

💳 Цей стіл можна придбати в РОЗСТРОЧКУ від ПриватБанку (сума покупки розподіляється на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ)
Модель виконана в універсальному мінімалістичному стилі, який гармонійно поєднується з різними меблями та декором. Натуральні відтінки стільниці дозволяють легко підібрати варіант під оформлення вашої кухні.
Доступні кольори стільниці:
Головна особливість столу Kors — можливість збільшити площу стільниці майже вдвічі. Достатньо потягнути конструкцію на себе, щоб швидко отримати більше місця для комфортного розміщення гостей.
У розкладеному вигляді стіл комфортно вміщує до 6 осіб.
Стільниця виготовлена з міцної ламінованої ДСП товщиною 32 мм, яка стійка до щоденного використання та проста у догляді. Дерев’яні ніжки та корпус забезпечують стійкість конструкції та тривалий термін експлуатації.
Ніжки можуть бути виконані у кольорах:
Завдяки компактним розмірам стіл чудово підійде для:
👉 Підберіть до столу ідеальні стільці у нашій добірці кухонних стільців — створіть гармонійний кухонний комплект. https://nasha-shafa.kiev.ua/ua/g144212530-kuhonnye-stulya
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка та збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть із вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори, Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Білий, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 890 мм |
| Ширина столу | 690 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1780 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 890 мм |
| Вага | 29 кг |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Фасади | натуральне дерево |