









2 599 ₴

💳 Цей стілець є можливість оформити в ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ від Приват банку (сума покупки розбивається на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТ)
Стілець «Валенсія» доступний у популярних сучасних відтінках:
Оббивка:
Колір ніжок:
Завдяки такому вибору кольорів ви легко підберете ідеальний варіант саме під свій інтер’єр 🏡
Підберіть до стільця ідеальний стіл у нашій добірці обідніх столів — створіть гармонійний кухонний комплект ✨Обідні столи в Києві від компанії "НАША ШАФА".
📏 Розміри:
🚚 Доставка і збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть з вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий, Темно-сірий, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Бежевий, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера, натуральне дерево, метал |
| Спинка | нубук, велюрова тканина |
| Сидіння | нубук, велюр |
| Обивний матеріал | Велюр, Нубук |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 895 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 895 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |