








2 399 ₴

💳 Цей стілець є можливість оформити в ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ від Приват банку (сума покупки розбивається на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТ)
Кухонний стілець Денвер — це гармонійне поєднання мінімалістичного стилю, комфорту та практичності. Завдяки лаконічному дизайну модель легко впишеться практично в будь-який інтер’єр: від сучасного мінімалізму та скандинавського стилю до затишного лофту чи сучасної класики.
М’які форми, зручна посадка та акуратні лінії роблять стілець не лише стильним елементом кухні, а й справді комфортним місцем для щоденного відпочинку.
Стілець Денвер доступний у універсальних відтінках тканини:
Варіанти кольору ніжок:
Таке поєднання кольорів дозволяє легко підібрати модель саме під ваш інтер’єр кухні чи обідньої зони.
Підберіть до стільця ідеальний стіл у нашій добірці обідніх столів — створіть гармонійний кухонний комплект. Обідні столи в Києві від компанії "НАША ШАФА".
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка і збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть з вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Темно-сірий, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бежевий, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера, натуральне дерево, метал |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 918 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 918 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |