






1 699 ₴

💳 Цей стілець є можливість оформити в ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ від Приват банку (сума покупки розбивається на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТ)
Кухонний стілець «Бостон» — це вдале поєднання сучасного дизайну, комфорту та надійності. Його лаконічний зовнішній вигляд легко доповнить будь-який інтер’єр кухні чи їдальні — від мінімалізму та скандинавського стилю до сучасного лофту. Завдяки універсальним відтінкам і акуратним формам стілець виглядає стильно та гармонійно у будь-якому просторі.
Колір оббивки (екошкіра):
Колір ніжок:
📦 Кількість в упаковці: 2 шт.
Стілець «Бостон» створений для тих, хто цінує комфорт, практичність і сучасний зовнішній вигляд меблів. Він стане стильним акцентом кухні та допоможе створити затишну атмосферу для щоденних моментів і теплих сімейних вечорів.
Підберіть до стільця ідеальний стіл у нашій добірці обідніх столів — створіть гармонійний кухонний комплект. Обідні столи в Києві від компанії "НАША ШАФА".
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка і збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть з вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий, Білий, Чорний, Бежевий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Бежевий, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера, натуральне дерево, метал |
| Каркас крісла | металева труба |
| Спинка | екошкіра |
| Сидіння | штучна шкіра |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 890 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |