







1 499 ₴

💳 Цей стілець є можливість оформити в ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ від Приват банку (сума покупки розбивається на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТ)
Кухонний стілець «Сіетл» — це вдале поєднання мінімалістичного дизайну, надійної конструкції та комфортної посадки. Він ідеально доповнить сучасну кухню, обідню зону або вітальню, гармонійно вписуючись в інтер’єри у стилі сканді, мінімалізм, модерн чи лофт.
Ергономічна спинка та м’яке сидіння забезпечують комфорт навіть під час тривалих сімейних вечерь або зустрічей із друзями.
Колір оббивки:
Колір ніжок:
📏 Характеристики
Стілець «Сіетл» стане не лише комфортним місцем для відпочинку, а й стильним акцентом вашого інтер’єру. Завдяки універсальному дизайну він легко поєднується з різними типами меблів та допомагає створити затишну атмосферу у вашому домі.
👉 Підберіть до стільця ідеальний стіл у нашій добірці обідніх столів — створіть гармонійний кухонний комплект.Обідні столи в Києві від компанії "НАША ШАФА".
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка і збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть з вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Світло-сірий, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Коричневий, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера, натуральне дерево, метал |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 950 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |