









2 099 ₴

💳 Цей стілець є можливість оформити в ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ від Приват банку (сума покупки розбивається на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТ)
Кухонний стілець «Сідней» — це вдале поєднання мінімалістичного дизайну, зручної посадки та надійних матеріалів. Він стане стильним доповненням сучасної кухні, вітальні або обідньої зони, легко вписуючись в інтер’єри у стилях сканді, мінімалізм, модерн чи лофт.
Ергономічна спинка забезпечує комфортну посадку, а м’яке сидіння дозволяє насолоджуватися затишком навіть під час тривалих сімейних вечерь або зустрічей із друзями.
Стілець «Сідней» доступний у популярних відтінках, які легко поєднуються із сучасними інтер’єрами.
Кольори оббивки:
Кольори ніжок:
Підберіть до стільця ідеальний стіл у нашій добірці обідніх столів Обідні столи в Києві від компанії "НАША ШАФА". — створіть гармонійний кухонний комплект.
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка і збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть з вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бежевий, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера, натуральне дерево, метал |
| Спинка | нубук, тканина |
| Сидіння | нубук, тканина |
| Обивний матеріал | Тканина, Нубук |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 890 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |