






7 199 ₴

💳 Цей стіл можна придбати в РОЗСТРОЧКУ від ПриватБанку (сума покупки розподіляється на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ)
Розкладний обідній стіл Urban — це гармонійне поєднання мінімалістичного дизайну, надійності та продуманої функціональності. Модель ідеально підійде для сучасних кухонь і віталень, де цінують світлі відтінки, практичність та лаконічні форми. Ефектне поєднання текстури стільниці з білою глянцевою опорою робить стіл стильним акцентом інтер’єру.
Механізм розкладання столу Urban продуманий до дрібниць та максимально зручний у використанні. Центральна вставка компактно зберігається всередині корпусу, тому не потребує окремого місця для зберігання.
Щоб збільшити розмір стільниці:
Таке рішення дозволяє швидко адаптувати стіл під кількість гостей без зайвих зусиль.
Підберіть до столу ідеальні стільці у нашій добірці кухонних стільців — створіть гармонійний кухонний комплект. Кухонні стільці в Києві від компанії "НАША ШАФА".
Розкладний стіл Urban стане практичним і стильним рішенням для вашого дому, поєднуючи естетику, комфорт і функціональність у кожній деталі.
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка та збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть із вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 49 кг |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Царговий пояс столу | МДФ плівковий |