







2 899 ₴

💳 Цей стілець є можливість оформити в ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ від Приват банку (сума покупки розбивається на обрану вами кількість місяців БЕЗ ПЕРЕПЛАТ)
Стілець Верона доступний у популярних сучасних відтінках:
Рогожка Преміум:
Велюр:
Колір ніжок:
💡 Підберіть до стільця ідеальний стіл у нашій добірці обідніх столів Обідні столи в Києві від компанії "НАША ШАФА". — створіть гармонійний кухонний комплект.
📏 Характеристики
Стілець Верона створений для тих, хто цінує комфорт, стиль і якість. Він не лише прикрасить інтер’єр, а й подарує затишок під час сімейних вечерь, зустрічей із друзями чи теплих вечорів за чашкою кави.
🔧 Характеристики:
📏 Розміри:
🚚 Доставка і збірка:
💬 Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть з вибором 💬
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий, Темно-сірий, Сірий, Бежевий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Коричневий, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево, метал, фанера |
| Спинка | метал, дерев'яний брус, фанера |
| Сидіння | фанера, метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 810 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |